Aquila jemně perlivá 1,5l

Značka: Aquila
15,90 Kč / ks 10,60 Kč / 1 l
Skladem
Možnosti doručení

Křišťálově čistá jemně perlivá voda Aquila Aqualinea pochází z kvalitních karlovarských pramenů. Díky svému složení je ideální pro všechny, kteří dbají na dodržování pitného režimu. 

Pramenitá voda jemně perlivá 6x1,5l.

Detailní informace

Detailní popis produktu

O VÝROBCI

Nápoje Aquila jsou vyrobeny z vody pramenící v oblasti Karlových Varů. Jsou známé svou průzračnou čistotou a stoprocentně přírodním původem. Značku vlastní společnost Karlovarské minerální vody, která je největším výrobcem minerálních a pramenitých vod v České republice.

ZAJÍMAVOST

Při vysoké fyzické zátěži může lidské tělo ztratit až 1,5 litru tekutin za hodinu, ale vstřebat dokáže pouze zhruba polovinu. Klíčem ke zdravé fyzické aktivitě je proto dodržování správného pitného režimu. Před fyzickým výkonem se doporučuje vypít 500 – 600 ml tekutin a v průběhu aktivity doplňovat 150 – 300 ml tekutin cca každou čtvrt hodinu. V pravidelné hydrataci by se pak mělo pokračovat nejméně dvě hodiny po výkonu.

Adresa dodavatele

Mattoni 1873, a. s., Horova 1361/3, 360 01 Karlovy Vary, Česká republika

Skladovací podmínky

Uchovávejte v chladu a chraňte před přímým slunečním světlem.

Složení 

pramenitá voda

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pramenité, stolní a lázeňské
Země původu: Česká republika

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: