Birgo Nealko Grapefruit plech 4x500ml

Značka: Birgo
88,90 Kč / balení 22,23 Kč / 1 ks
Skladem
Možnosti doručení

Míchaný nápoj z nealkoholického piva s příchutí manga a limetky

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nealkoholický radler s příchutí limetky a citrónu.

Nejlépe chutná dostatečně vychlazený ve společnosti dobrých přátel.  

O výrobci

Panenská příroda u Karlových Varů a jejich jedinečná poloha na rozhraní Krušných a Doupovských hor dávají minerální vodě Mattoni její nezaměnitelnou chuť. Vznik minerální vody Mattoni začíná na rozhraní masivů Doupovských hor, Krušných hor a Karlovarské vysočiny. Voda zde sestupuje pod zem a mineralizuje se okolními horninami. Jemnou perlivostí ji obohatí mladý oxid uhličitý z Doupovských hor. Poslední příměsí jsou minerály Karlovarského žulového masivu. Minerální voda známá jako Mattoni pak „dozrává“ v hloubce 125 až 230 metrů. Vyvážené minerály dávají Mattoni její nezaměnitelnou chuť. Mattoni je skvělým doplňkem k jídlu či kávě, neboť minerály očišťují chuťové pohárky, a tak vše, co si dáte po Mattoni, chutná intenzivněji.

Mattoni

Složení

Nealkoholické pivo 65 % (voda, ječný slad, chmel), voda, cukr, aroma, kyselina: kyselinacitronová, aroma, grapefruitová šťáva z koncentrátu (0,04 %), vitaminy: niacin, vit. B6, vit. B12. • Skladujte v suchu, chraňte před teplem, mrazem a přímým slunečním světlem. Podávejte chlazené. Obsah alkoholu: max. 0,3 % obj. Případný sediment je přírodního charakteru a neovlivňuje kvalitu výrobku. MŮŽE OBSAHOVAT: Neuvádí se.

Obsah alkoholu

0,3 %

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Nealko
Země původu: Česká republika

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: