Capri-Sun Pomeranč 10 x 200ml

Značka: Capri-Sun
98,90 Kč / ks
Skladem
Možnosti doručení

Capri-Sun Pomeranč 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis produktu

Nesycený nealkoholický ovocný nápoj. Oblíbené nápoje Capri-Sun se postarají o pitný režim dětí i dospělých, a to bez konzervantů, umělých barviv a sladidel

O výrobci

Známé džusíky v kapsičce značky Capri-Sonne si zamilovali lidé z více než stovky zemí po celém světě. Jmenují se po italském ostrově Capri, ale jejich příběh začal koncem 60. let v německém Heidelbergu. Tamní výrobce limonády Rudolf Wild se rozhodl vytvořit lehce přenosné pití do kapsy a z jeho snahy vzešly džusíky Capri-Sonne, jak je známe dnes. V současnosti se nápoje vyrábí ve více než 23 zemích světa včetně Česka. Stále je vlastní Wildova firma Capri-Sonne Group. V Česku se o distribuci stará Vitar s.r.o.

Helicopter SHOW 2022 - Capri Sun a Vitar partnery Helicopter Show 2019

Skladovací podmínky

Skladujte v suchu, chraňte před teplem

Složení

Voda, směs koncentrátů z více druhů ovoce 12% (pomerančů 7,0%, citronů 4,9%, limetek 0,1%), cukr, přírodní pomerančové aroma s jinými přírodními aromaty, antioxidant: kyselina askorbová. Pasterováno. Skladujte v suchu, chraňte před teplem.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: