Granini Multivitamin 50% nektar 1l

Značka: Granini
47,90 Kč / ks 47,90 Kč / 1 l
Skladem
Možnosti doručení

Granini přináší sladký nektar připravený z multivitamínového koncentrátu, který je obohacen 10 vitamíny. Nápoj nabízí věrnou, osvěžující chuť těchto oblíbených plodů ve formě, kterou jistě ocení všichni milovníci ovoce. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

O výrobci

Džusy Granini jsou proslulé dvěma charakteristickými vlastnostmi. Mají láhve s typickými dolíčky a obsahují jen to nejlepší, nejkvalitnější ovoce. Tato německá značka nabízí ovocné potěšení už téměř padesát let a díky své kvalitě se stala jednou z nejoblíbenějších značek nealkoholických nápojů ve více než 70 zemích světa. Na český trh ji přináší společnost Karlovarské Minerální Vody.

Granini
Skladovací podmínky
Uchovávejte v chladu a chraňte před přímým slunečním světlem.

Složení
Složení: voda, ovocná šťáva z koncentrátu: jablka(17%), hrušky(11%), pomeranče(11%), marakuji(4,5%), ananasu(3%), cukr, dřeň z: banánu(1%), broskve(1%), mirabelky(0,5%), hrušky(0,5%), manga(0,5%), kyselina: kyselina citronová, vitamíny: C, B3, E, B5, B2, B6, B1, B9, biotin, B12, betakaroten.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: