Pivovar Monopol Světlý ležák 12°, PET 1,5l

Lokální
109,90 Kč / ks 73,27 Kč / 1 l
Skladem
Možnosti doručení

Pivo plzeňského typu, vařeno dvourmutovým způsobem, z flájské vody, plzeňského sladu, žateckých chmelů. Osloví Vás jeho příjemná hořkost, chmelová vůně, lahodná kvasničná chuť a osvěžující vysoký říz.

Detailní informace

Detailní popis produktu

O výrobci

Vyrábět výborná piva z kvalitních surovin klasickou, pivovarskou technologií danou metodou. Ležáky dvourmutovým způsobem, svrchně kvašená piva způsobem infůzním.

Hlavní kvašení probíhá v kvasných tancích, dle druhu piva 7 – 14 dní, dokvašování a ležení v ležáckých tancích, u ležáků 40 – 60 dní.

Na výčepu se pivo čepuje z přetlačných tanků, které jsou umístěny v chladícím boxu ve sklepě pod výčepem. Tyto tanky jsou vybaveny pivními vaky, do kterých se přetlačí uleželé pivo. Velkou výhodou je, že pivo po celou dobu čepování se k pivu nedostane vzduch, tudíž neoxiduje.

Produkt je určený k prodeji pouze zákazníkům starším 18 let. 

Extrakt v původní mladině: 12%

Obsah alkoholu: 5,2 %

Nefiltrované, nepasterované

Skladovací podmínky:
Chraňte před přímým slunečním světlem a mrazem.

Složení:
Voda, ječné slady, chmelové produkty.

Výrobce:
Wellness Hotel Pivovar Monopol, IČ: 09711279, Masarykova 433/42, Teplice

 

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pivo
Země původu: Česká republika

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: