Pivovar Kocour IPA Samurai 14° 1l

Lokální
98,90 Kč / ks 98,90 Kč / 1 l
Skladem
Možnosti doručení

Myslíme, že se jedná o jedno z nejlepších piv uvařených na území České republiky. Takové pecky se pak dělají jen v USA a v EU jen v těch NEJ minipivovarech, takže je to super příležitost seznámit se s takovou lahůdkou.

 Regionální potravina

Detailní informace

Detailní popis produktu

American IPA - Samurai (americká verze India Pale Ale, která je daleko víc chmelenější než anglická IPA) je vařená přímo světoznámým sládkem z Japan’s Yo-Ho Brewing Co. Toshim Ishiim, který se specializuje na americké piva (IPA, Barley Wine,Porter atd.) a umí perfektně sypat chmel :-) spolupracoval s nejlepšími americkými sládky z malých pivovarů. Při vaření použil ty nejšpičkovější (a taky nejdražší) americké chmele: Columbus, Amarillo,Cascade a dosáhl tak chmelenosti cc 70-75 IBU (jednotek hořkosti) a lahodné komplexnosti.

Produkt je určený k prodeji pouze zákazníkům starším 18 let. 

Obsah alkoholu: 5,1 %

Podmínky uchování: skladujte při teplotě max do 9°C

Složení: Voda,ječné slady,směs amerických chmelů,kvasnice

Výrobce: Pivovar Kocour Varnsdorf s.r.o.

 Výživové údaje: 221 kcal na 0,5l

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu výrobku. Zkontrolujte prosím před konzumací.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: