Pršutérie Chovaneček Gothaj krájený 100g

Lokální
34,90 Kč / ks 34,90 Kč / 100 g
Skladem
Možnosti doručení

Poctivý, český gothajský salám. Jedná se o druh měkkého salámu s nezaměnitelnou chutí a aroma z uzenářské dílny Pršutérie, kde se masem nešetří. Salám obsahuje vysoké množství vyzrálého hovězího a vepřového masa, ochucené vybraným kořením a zjemněné sádlem, které legendárnímu gothajskému salámu dodává charakteristickou mozaiku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pršuterie Chovaneček Litoměřice

PRŠUTÉRIE® Chovaneček - Originální český výrobce pršutů

Tam v malé vesničce Hlinná v malebném Českém středohoří, kde ovce dávají dobrou noc, se nachází ráj. Místo zaslíbené voňavým pršutům, exkluzivním klobásám a salámům. Mistrovské řemeslo, rodinná tradice a příběh hledání cesty zpět ke kořenům jsou stejně dechberoucí jako zdejší speciality. „Jednou možná už nebudeme jediná pršutérie v Česku, ale budeme tou nejlepší,“ věří Vlastimil Chovaneček ml.

PRŠUTÉRIE® Chovaneček - Originální český výrobce pršutů

Použití

Sluší mu jednoduchá úprava po studenu, uplatnění však najde i v teplé kuchyni. Tradičně se podává nakrájený na jemné plátky. Velmi oblíbená kombinace je i s octem a cibulí k pivu. Skvěle se hodí i do pomazánek a salátů. Evergreenem se pak stane v buřtguláši nebo jako náplň do španělských ptáčků a masových rolád. Před konzumací nechte aroma salámu rozvinout při pokojové teplotě.

Skladování

Skladujte v chladničce při teplotě do 5 °C.

Výrobce

Chovaneček s.r.o.
Novobranská 87/14
412 01 Litoměřice
Česká republika

Trvanlivost
Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 9 dní.

Doplňkové parametry

Kategorie: Uzeniny
Země původu: Česká republika

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: