KLÁŠTERNÍ pršut z Pršutérie® krájený 100g

Lokální
64,90 Kč / ks 64,90 Kč / 100 g
Skladem
Možnosti doručení

Klášterní pršut je lahůdka mezi pršuty, vymazlená italskou cestou a připravená z prémiového vepřového masa. Výrobní proces trvá několik měsíců a její chuťové potěšení zauzené bukovým dřevem podtrhávají jalovec, česnek, pepř, koriandr, vavřín, chilli, zázvor a skořice.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Použití

Tento pršut je dokonalou ozdobou obložených mís, rautů i sendvičů a skvěle se hodí k čerstvým měkkým sýrům v kombinaci se svěžími perlivými víny.

Po rozbalení uchovávejte pršut v chladném prostředí nejlépe zavěšen tam, kde mírně proudí vzduch. V takovémto prostředí, například větraný sklípek nebo komora, vybalen a zavěšen vydrží i několik měsíců.

Pršuterie Chovaneček Litoměřice

PRŠUTÉRIE® Chovaneček - Originální český výrobce pršutů

Tam v malé vesničce Hlinná v malebném Českém středohoří, kde ovce dávají dobrou noc, se nachází ráj. Místo zaslíbené voňavým pršutům, exkluzivním klobásám a salámům. Mistrovské řemeslo, rodinná tradice a příběh hledání cesty zpět ke kořenům jsou stejně dechberoucí jako zdejší speciality. „Jednou možná už nebudeme jediná pršutérie v Česku, ale budeme tou nejlepší,“ věří Vlastimil Chovaneček ml.

PRŠUTÉRIE® Chovaneček - Originální český výrobce pršutů

 

Skladování

Skladujte v chladničce při teplotě do 5 °C.

Výrobce

Chovaneček s.r.o.
Novobranská 87/14
412 01 Litoměřice
Česká republika

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 19 dní.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: