Kláštorná Kalcia přírodní minerální jemně sycená 1,5l

18,90 Kč / ks 12,60 Kč / 1 l
Skladem
Možnosti doručení

Minerální voda Kláštorná Kalcia se rodí v srdci Turčianské kotliny. Pramení v Kláštore pod Znievom, kde na její kvalitu a vydatnost z výšky dohlíží hrad Turiec. Bohatá na různé minerální soli a hrdá na obsah vápníku přináší pevnost i do ostatních koutů Slovenska a Česka.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Složení Kláštorné Kalcia

Přírodní minerální voda Kláštorná Kalcia je přirozeným zdrojem vápníku. Obsahuje ale i další minerální látky, například dostatečné množství hořčíku.

Vápník je jedním ze základních stavebních prvků všech buněk lidského těla, nejen kostí a zubů. Jelikož si ho organismus neumí vytvořit sám, musí člověk dbát na jeho dostatečný příjem prostřednictvím pestré a vyvážené stravy a pitného režimu tvořeného mimo jiné také minerálními vodami s obsahem vápníku.

Unikátní láhev

Jsme hrdí na to, že tvar láhve Kláštorná Kalcia navrhl slovenský designér Martin Turzík. Všechny láhve Kláštorné Kalcia jsou vyrobeny ze 100% rPET.

Jako firma se zodpovědně staráme o místo, kde působíme. Při výběru láhve pro vodu Kláštorná Kalcia jsme se rozhodli pro rPET láhve, které jsou ze 100 % vyrobeny z recyklovaného materiálu. Tímto krokem přispíváme k cirkulární ekonomice, což znamená, že materiály proudí v „uzavřeném kruhu“ namísto toho, abychom je použili pouze jednou a následně zlikvidovali. Láhvím tak dáváme nový život.

Jak vzniká rPET?

Opětovné využití materiálu a prodloužení jeho životního cyklu je možné díky oddělenému sběru PET lahví. Láhve vytříděné do žlutého kontejneru se nařežou, umyjí a vyrobí se z nich granulát, ze kterého je možné vyrobit nové produkty (např. obaly, textil, obalové fólie). Tento materiál je možné při zvýšených bezpečnostních standardech znovu využít i na obaly nápojů.

Adresa dodavatele
Kofola a.s., Za Drahou 1, 794 01 Krnov

Skladovací podmínky
Uchovávejte v chladu a chraňte před přímým slunečním světlem. Chraňte před mrazem.

Složení
Přírodní minerální voda, jemně sycená.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

Doplňkové parametry

Kategorie: Minerální
Země původu: Slovenská republika

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: