Magnesia přírodní perlivá 1,5l

Značka: Magnesia
18,90 Kč / ks 2,10 Kč / 1 l
Skladem
Možnosti doručení

Přírodní minerální voda Magnesia je sycený, mineralizovaný nápoj bohatý na hořčík.

Pramení v chráněné krajinné oblasti Slavkovský les, která zaručuje její přírodní čistotu. Vyznačuje se jedinečným minerálním složením a nízkým množství sodíku. Jedná se o ideální zdroj tekutin, který je vhodný k pravidelnému pití. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

O výrobci
Minerální vody Magnesia se pyšní tím, že pramení v samém hořčíkovém srdci Evropy. Podzemní vody Slavkovského lesa z ní dělají ideální zdroj přírodního hořčíku pro lidské tělo. Hořčík se do vody dostává z horniny zvané hadec. Z té se uvolňuje do podzemních vodních proudů díky jejich obsahu oxidu uhličitého. Podobně vyvážená kombinace těchto dvou látek se jinde v Evropě nenachází, proto je Magnesia unikátní. Značku vlastní společnost Karlovarské minerální vody, která je největším výrobcem minerálních a pramenitých vod v České republice.

Skladovací podmínky
Uchovávejte v chladu a chraňte před přímým slunečním světlem.

Název a adresa výrobce
Mattoni 1873, a. s., Horova 1361/3, 360 01 Karlovy Vary, Česká republika

Složení 

minerální voda

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

Doplňkové parametry

Kategorie: Minerální
Země původu: Česká republika

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: