Mattoni Cedrata minerální voda 1,5l

Značka: Mattoni
17,90 Kč / ks 35,80 Kč / 1 l
Skladem
Možnosti doručení

Ochucená minerální voda s příchutí citrusů, sycená, středně mineralizovaná

Detailní informace

Detailní popis produktu

O VÝROBCI

Panenská příroda u Karlových Varů a jejich jedinečná poloha na rozhraní Krušných a Doupovských hor dávají minerální vodě Mattoni její nezaměnitelnou chuť. Vznik minerální vody Mattoni začíná na rozhraní masivů Doupovských hor, Krušných hor a Karlovarské vysočiny. Voda zde sestupuje pod zem a mineralizuje se okolními horninami. Jemnou perlivostí ji obohatí mladý oxid uhličitý z Doupovských hor. Poslední příměsí jsou minerály Karlovarského žulového masivu. Minerální voda známá jako Mattoni pak „dozrává“ v hloubce 125 až 230 metrů. Vyvážené minerály dávají Mattoni její nezaměnitelnou chuť. Mattoni je skvělým doplňkem k jídlu či kávě, neboť minerály očišťují chuťové pohárky, a tak vše, co si dáte po Mattoni, chutná intenzivněji.

Skladovací podmínky

Uchovávejte v chladu a chraňte před přímým slunečním světlem.

Název a adresa výrobce

Mattoni 1873, a. s., Horova 1361/3, 360 01 Karlovy Vary, Česká republika

Složení

Přírodní minerální voda, Cukr, Oxid uhličitý, Kyselina: kyselina citronová, Ovocná složka (citronová šťáva z koncentrátu 0,03 %, jablečná šťáva z koncentrátu 0,02 %, koncentrát světlice barvířské, kyselina: kyselina citrónová, citronový koncentrát), Přírodní aroma citrusových plodů, Přírodní aroma , Antioxidant: kyselina askorbová.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ochucené
Země původu: Česká republika

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: