Pfanner Brusinka 1l

Značka: Pfanner
49,90 Kč / ks
Skladem
Možnosti doručení

Za domov brusinky americké jsou považována východní vrchoviště v Severní Americe. Zde se tyto plody sklízejí zvláštním způsobem. Jakmile jsou plody zralé, pole se zaplaví. Nahoře plovoucí plody klikvy se opatrně sesbírají a dále zpracují. Díky lahodné, jemně trpké chuti je Pfanner Brusinka požitkem, a to samotný i v míchaných nápojích.

Detailní informace

Detailní popis produktu

O ZNAČCE

Pfanner je rakouská značka ovocných nápojů a gastronomických produktů, soustředěná především na džusy a kvalitní ovocné šťávy. Filozofie firmy je jednoduchá. Je třeba dát do práce to nejlepší, aby se mohly z darů přírody vyrobit ty nejhodnotnější produkty. Proto se Pfanner snaží neustále inovovat, zlepšovat a optimalizovat své výrobky a výrobní procesy. Tato cesta se osvědčuje. Během 160 let získala firma Pfanner důvěru milionů spotřebitelů.

PFANNER

Skladovací podmínky
Skladujte v suchu, chraňte před teplem. Po otevření uchovejte v chladničce (při +6°C) a spotřebujte do 3 dnů.

Složení
Pitná voda, brusinková šťáva (17%) vyrobená z koncentrátu brusinkové šťávy, cukr, šťáva z arónie vyrobená z koncentrátu šťávy z arónie, regulátor kyselosti: kyselina citronová, vitamin C, aroma.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: