Rockstar original plech 500ml

Značka: Rockstar
29,90 Kč / ks 5,98 Kč / 100 ml
Skladem
Možnosti doručení

Ochucený energetický nápoj se sladidly značky Rockstar.

Detailní informace

Detailní popis produktu

O výrobci

Energetické nápoje Rockstar jsou určeny pro všechny, kteří holdují aktivnímu životnímu stylu. Od atletů přes rockové hvězdy – kde je adrenalin, tam je i Rockstar. Jsou k dostání ve více než 20 úžasných příchutích a oblíbili si je zákazníci více než 30 zemí. Společnost Rockstar Inc. podporuje aktivní životní styl svých zákazníků. Angažuje se v motosportu, adrenalinových sportech a pořádá živá hudební vystoupení. V Evropě vyrábí drinky Rockstar společnost PepsiCo.

Skladovací podmínky
Minimální trvanlivost do konce: viz dno plechovky. Skladujte v suchu, chraňte před teplem, mrazem a přímým slunečním světlem.

Složení

Voda, látka zvýraznující chut a vuni (erythritol), kyselina (kyselina citro oxid uhlicitý, regulátory kyselosti (citronany sodné, fosforecnany draselné), aroma zahuštovadlo (pektiny), sladidla (sukralosa a acesulfam K), aroma: kofein (0,03%), barviva (amoniakový karamel a riboflaviny), vitamin C, taurin (0,02%), inositol, niacin, extrakt ženšenu (0,0025%), vitamin B6.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: