Whiskas granule kuřecí 1,4kg

Značka: Whiskas
179,90 Kč / ks 128,50 Kč / 1 kg
Skladem
Možnosti doručení

Kompletní krmivo pro dospělé kočky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • Tato lahodná receptura je speciálně navržena tak, aby pokryla 100 % denní potřeby vaší kočky od 1 roku a byla přírodním zdrojem vlákniny. Vyrobeno bez přidaných umělých barviv a příchutí.
  • Obsahuje vyvážené minerály na podporu zdraví dolních močových cest.
  • S vitaminem A pro zdravý zrak.
  • Se zinkem nezbytným pro zdravou kůži a srst.
  • Jsme zavázáni snižovat náš vliv na životní prostředí. Proto naše produkty vyrábíme v továrnách, které využívají 100% obnovitelnou energii.

Krmný návod: Doporučujeme krmit kombinací suchého a vlhkého krmiva WHISKAS®

Skladovací podmínky:
Uchovejte v suchu a chraňte před teplem.

Složení:
Cereálie, maso a výrobky živočišného původu (včetně 4% kuřecího v hnědých granulích*), oleje a tuky, rostlinné bílkovinné extrakty, výrobky rostlinného původu, minerální látky, zelenina (včetně 0.5% sušené mrkve (ekvivalent 4% mrkve) v oranžových granulích a 1% sušeného hrášku (ekvivalent 4% hrášku) v zelených granulích*), různé cukry, kvasnice. *Hnědé granule zpravidla 70% produktu, jak oranžové granule, tak zelené granule zpravidla 8% produktu.

Přestože se maximálně snažíme, aby všechny informace o výrobcích byly aktuální a správné, může dojít z důvodu aktualizace předpisů ke změně složek a dietetických informací. Proto si prosím vždy přečtěte etiketu na výrobku a nespoléhejte se pouze na informace poskytnuté na našich stránkách.

                                                         

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: